همکاری با تامین کنندگان کالا ( اشخاص حقیقی )

دعوت به همکاری 

تولیدکنندگان، واردکنندگان، تجار و صاحبان صنایع

در عصر تکنولوژی و از میان برداشته شدن مرزهای جغرافیایی در روابط، معاملات و مراودات اقتصادی تجاری مجموعه تجاری بین المللی ” شبکه بین المللی تسهیل تجارت الکترونیک دی اچ ال” مفتخر است با هدف خدمت ، اولین فروشگاه بین المللی اینترنتی خود با نام تجاری “دی اچ ال مارکت” که تحت مشارکت Joint Venture شرکای تجاری ایرانی-اروپایی پا به عرصه وجود گذاشته است را معرفی نماید.
“شبکه بین المللی تسهیل تجارت الکترونیک دی اچ ال” تحت پروتکل های تجارت بین المللی و قوانین جمهوری اسلامی ایران و رعایت اصولِ احترام متقابل و مشتری مداری و پایبندی به قراردادها، با صرف زمان و هزینه و ایجاد بسترهای فیزیکی و الکترونیکی لازم ، به زمان افتتاحیه رسمی خود نزدیک می شود.

  • لازم است به این نکته توجه نمایید که پنل های تامین کنندگان کالا در هر موضوع، محدود بوده و پس از تصویب کمیته بازرگانی در اختیار صاحبان کالا، تولید کنندگان، وارد کنندگان و صاحبان صنایع قرار می گیرد.
    کالاهای ارایه شده در DHLmarket.ir ، با هدف توزیع و فروش در بازارهای هدف خارجی (صادرات) و داخلی(کشور ایران) مورد فعالیت و تبلیغات تجاری قرار خواهند گرفت.

فروشگاه های زنجیره ای اینترنتی DHL ، اولین شبکه سراسری فروش و توزیع کالا به صورت مستقیم به مصرف کنندگان به منظور حمایت از مصرف کننده ایرانی و در راستای رعایت حقوق مصرف کننده و تولید کننده است. بیش از ۱۲ سال تجربه و دانش صنعت پخش و خرده فروشی کشور، به همراه دانش و تجربه های صنعت فناوری اطلاعات، در فروشگاه های اینترنتی DHL ایران به خدمت گرفته شده است.

در سیستم مدرن شبکه بین المللی تسهیل تجارت الکترونیک دی اچ ال، کارخانه جات و شرکت های تولیدی یا پخش، بدون تغییرات اساسی در ساختار سازمانی و بدون صرف هرگونه هزینه ای، واسطه های موجود در زنجیره تامین و فروش خود را حذف کرده و بطور مستقیم کالای خود را به دست خریداران رسانده و از این طریق بهترین قیمت را برای مصرف کننده رقم خواهد زد.